Praha, ČR
29.10.2022
CZEN

Outing

Letošní Halloween Outing vás opět zavede do ulic starého centra Prahy. Jeho trasa povede z nábřeží u ulice Na Kampě, odkud vystoupá na jednu z nejznámějších pražských památek, Karlův most. Na jeho konci se vydá na Josefov, směrem k Rudolfinu, a přes Alšovo a Dvořákovo nábřeží dojde až k přístavišti Na Františku, kde svou pouť ukončí. Cestou potkáme nemálo historických památek a budov a jistě i mnoho fotkychtivých obyvatel. Pro naše potřeby se v průběhu Outingu uskuteční skupinová fotografie. 

Na trase Outingu nás čeká několik občerstvovacích zastávek pro doplnění vašeho pitného režimu, proto prosíme, snažte se využít k občerstvení především ty. Pokud by byla nouze, můžete samozřejmě požádat některého z našich vodonosičů o vodu kdykoliv v průběhu Outingu. Balená voda a brčka budou k dispozici všem fursuiterům zdarma. Prázdné lahve vracejte vodonosičům, vytřídí je do odpadu později. Zároveň prosíme, snažte se nevracet nedopité lahve, musíme je pak vylít a to je přeci škoda.

No a kdy vyrážíme? V sobotu, 29.10.2022, ve 14:15. Dorazte rovnou na Kampu nebo se připojte kdekoliv během průvodu, je to jen na vás. Berte prosím na vědomí, že průvod nemůže čekat na jednotlivé opozdilce. Přednost při nároku na občerstvení mají registrovaní účastníci FHP.