Praha, ČR
28.10.2023
CZEN

Obvyklé otázky

 

Co je to Halloween Outing?

Halloween Outing (zkráceně HO) je furry outing, odehrávající se po dlouhá léta v srdci samotné Prahy. Je to procházka furry komunity ulicemi staré Prahy. Ať už jste fursuiter nebo jen fanoušek, přijďte se projít, obejmout, a vyfotit se se svými oblíbenými fursuitery a přáteli. 

 

Je na Halloween Outing vyžadována registrace?

Ne. K Halloween Outingu se můžete připojit bez registrace kdekoliv po trase. 

 

Mohu se zúčastnit, pokud nejsem plnoletý a nebylo mi 18 let?

Ano, leč KRAZ z.s., který akci pořádá, se zříká jakékoli odpovědnosti. Pokud vám není 18 let, doporučujeme zvážit přítomnost vašich rodičů.

 

Je na místo Halloween Outingu zajištěna doprava? 

Případná doprava (shuttle) je zajištěna pouze pro registrované účastníky přidružené akce Fursuit Halloween Prague z místa ubytování. 

 

Je zajištěno občerstvení pro fursuitery?

Ano. K dispozici je minerální voda, vezená našimi pomocníky vodonosiči ve speciálním vozíku. K dispozici je během několika občerstvovacích pauz.

 

Je na místě Halloween Outingu zajištěna převlékárna? 

Ne. Bohužel, dispozice Outingu neumožňují zajištění převlékárny na místě.

 

Rád bych se zúčastnil a nemám fursuit. Nebude to vadit?

Většina příznivců furries nemá fursuit. Často si jej ani neplánují pořizovat. Mnozí se jen prostě rádi dívají, či si nějakého fursuitera obejmou a vyfotí se s ním, a proto budeme rádi, když přijdete takoví, jací jste, a užijete si procházku mezi ostatními zvířaty.

 

Čemu se na outingu vyhnout?

Na outing nepatří v žádné podobě celo-kožené fursuity, latexové oblečky nebo fursuity, které záměrně nechávají odkrytou pokožku. Vyhněte se také nošení jakýchkoliv BDSM pomůcek či nástrojů přímo připomínajících fetiše (kožené postroje, vodítka atp.).

 

Chtěl bych na Halloween Outing, ale potřebuji ubytování. 

Nejlepší cestou je registrovat se na naši přidruženou akci, Fursuit Halloween Prague, která nabízí ubytování přímo v srdci historického centra Prahy a dopravu na místo Outingu. 

 

Jaká jsou pravidla pro Halloween Outing? 

Závazné znění pravidel můžete nalézt zde.